طراحی اپلیکیشن موبایل – ساخت اپ مویایل

طراحی اپلیکیشن موبایل در گروه وب طراح شام 5 مرحله میباشد
مرحله اول : نیازسنجی و تحقیقات این مرحله تمامی امکانات مورد نیاز مشتری برای داشتن اپ موبایل مورد برسی قرار میگیرد و بهترین و کارآمدن ترین امکانات برای داشتن اپ موبایل لحاظ میشود
مرحله دوم : طراحی اپلیکیشن موبایل در این مرحه تمامی مواردی که در قسمت اول به آن پرداختیم طراحی میشود که این طراحی شامل برنامه نویسی و طراحی گرافیک اپ موبایل میباشد که بسیار با دقت باید انجام شود به لحاظ اینکه خیلی از برنامه های موبایل توسط مارکت ها مورد تایید قرار نمیگیرند پس خیالتان از این بابت جمع باشد

طراحی اپلیکیشن موبایل:

استفاده از گوشی موبایل چندیست که بسیار رایج شده و تقریبا استفاده از موبایل های هوشمند روز به روز افزایش می یابد به همین دلیل شرکت های مختلف برای دسترسی به مشتریان خود نیاز دارند که خود را با تغییرات روز وفق دهند و از این طریق سعی کنند خدمات و محصولات خود را به آن ها معرفی کنند.

طراحی اپلیکیشن موبایل ضمن اینکه این امکان را می دهد که کاربران به سادگی به مطالب شما دسترسی پیدا کنند و سهولت دسترسی قابل توجهی را نسبت به وب سایت از طریق موبایل فراهم می کند. همچنین این مزیت بزرگ را دارد که شما را به افراد بیشتری معرفی می کند و باعث می شود کاربران بیشتری برند شما را بشناسند و یک ارتباط دو طرفه بین شما و مخاطبینتان ایجاد می کند.

طراحی اپلیکیشن موبایل باعث می شود بسیار سریعتر به هدفی که دارید برسید و افراد بیشتری با محصولات و برند شما از این طریق آشنا می شوند.شرکت وب طراح با طراحی اپلیکیشن موبایل این امکان را به شما می دهد که برندتان را به خوبی معرفی کنید.

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل

مراحل اولیه طراحی اپلیکیشن موبایل:

_بررسی و تحلیل ایده اولیه

_ایجاد طرح اولیه نرم افزار و بررسی آن از نظر تجربه کاربری

_طراحی و پیاده سازی طرح گرافیکی اپلکیشن

_برنامه نویسی و کد نویسی نرم افزار

_اتصال اپلیکیشن موبایل به وب سایت شما

_آزمایش اولیه نرم افزار بر روی بن سازه های مختلف

_رفع اشکالات احتمالی

_انتشار نرم افزار و ارائه راهکارهای بازاریابی

اپلیکیشن های موبایل تولید شده توسط وب طراح در زمان اجراء بر روی گوشی موبایل بالاترین سرعت لود و اجراء را دارد و نکات مرتبط با بهینه سازی سرعت لود و همچنین تجربه کاربری در آن ها رعایت می شود. همچنین امکان اتصال اپلیکیشن به وب سایت وجود دارد و اگر طراحی سایت شما توسط گروه وب طراح انجام شود هیچ هزینه ی اضافی بابت تغییرات بر روی سایت از شما گرفته نمی شود و از طرف دیگر تمامی اطلاعات مرتبط و داخل اپلیکیشن موبایل از طریق وب سایت قابل دسترس و مدیریت خواهد بود.

مشاوره آنلاین