طراحی روبات تلگرام

زبات تلگرام

ربات تلگرام

ربات تلگرام چیست؟

روبات تلگرام  حساب کاربری ویژه است که برای ارسال و دریافت اتوماتیک پیام طراحی شده است. اما این ربات ها تفاوت هایی نیز با کاربران انسان نیز دارند به عنوان مثال ربات ها آخرین زمان آنلاین بودن ندارند و نمی تواننت شروع کننده ی بحث و گفتوگو باشند. از جمله مزیت های این ربات ها این است که همیشه و در هر زمانی در دسترس هستند. کاربران میتوانند با ارسال دستورات گوناگون با ربات های تلگرام در ارتباط باشند، این ارتباط میتواند در یک مکالمه شخصی و یا در یک گروه ایجاد شود. شما میتوانید ربات خود را با استفاده از API تلگرام و از طریق درخواست های HTTPS مدیریت کنید.

کاربردهای ربات تلگرام:

ربات های تلگرام کاربرد های بسیار دارند که نحوه ی استفاده ی از آن به کاربر بستگی دارد. برخی از کاربردهای آنها عبارت است از :
• ارتباط با وب سرویس ها: ربات تلگرام این توانایی را دارد که  فعالیت های شما را کوتاه و بهینه کند، بعنوان مثال شما میتوانید هر زمان دیدگاه یا فرم تماس جدیدی در سایت ارسال شد، مستقیما در تلگرام آن را دریافت کنید. و یا آخرین ایمیل های خود را به حساب تلگرام خود منتقل کنید.
• ساخت بازی های فکری ساده: نحوه ارتباط شما با ربات تلگرام از طریق API این قابلیت را ایجاد میکند که به سرعت پاسخ های کاربران را تحلیل کرده و نتایج متناسب با آن را برایشان ارسال کنید. این قابلیت به شما امکان میدهد بازی های گوناگونی را طراحی و پیاده سازی نمایید.
• ابزارهای کاربردی: ربات تلگرام میتواند هر کاربردی داشته باشد،این کاربران هستند که نوع کارایی آن را برنامه ریزی می کنند.  دریافت نرخ ارز، اطلاعات هواشناسی، اخبار روز و تفریح و سرگرمی هرکدام نمونه های موفقی از کاربرد ربات تلگرام هستند.
شما می توانید یک اجتماع دو طرفه بین خود و کاربران خود ایجاد نمایید.
شما می توانید در گروه های مختلفی عضو شوید.
لیست های مختلفی از کاربران و گروه های خود بسازید و آنها را در خبرنامه های مختلف دسته بندی نموده و مطالب را تنها به یک دسته خاص (خبرنامه خاص) ارسال نمایید.
یک دسته بندی قابل استفاده از اطلاعات خود درست کرده و در اختیار کاربر قرار دهید. با این امکان کاربران به آسانی و با چند کلیک ساده به اطلاعات ارایه شده توسط شما دسترسی خواهند داشت.
در هر لحظه به کاربران و گروه های خود پیام ارسال کرده و پاسخ آن ها را نیز بشنوید.
و از همه مهمتر از ربات خود درآمد کسب کنید!

زبات تلگرام

ربات تلگرام

طراحی ربات تلگرامی:

با اتصال ربات تلگرام به کانال یا گروه تلگرامی شما و با اتصال ربات تلگرام به سایت شما تمامی مطالب جدید سایت به صورت خودکار برای ربات شما ارسال می گردد سپس ربات نیز مطالب دریافتی از سایت را بر روی کانال تلگرام به همراه عکس شاخص و لینک مطلب ارسال می کند و باعث افزایش بازید و درنتیجه رتبه سایت شما می شود.

امکانات فوق العاده ربات تلگرام

ربات تلگرام به شما این امکان را می دهد که عکس و متن های خود را به صورت نامحدود درج کنید. همخنین امکان ایجاد امضاء و کپی رایت شما را در زیر تصاویر و یا متن امکان پذیر می کند.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
مشاوره آنلاین و تماس