طرحی سایت در سال 2017
طراحی سایت در سال ۲۰۱۷
مرداد ۱۵, ۱۳۹۶
طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سايت فروشگاهی در سال ٢٠١٧

٨ ترند جديد طراحي فروشگاه اینترنتی در سال ٢٠١٧:

۱٫ گراديان ؛

با اينكه استفاده از گراديان در چند سال اخير كم شده بود و حضور آن در طراحي سايت كمرنگ بود اما امسال با قوت قبل به دنياي طراحي سايت بازگشت. در گذشته گراديان ها به صورت كم و با حجم كوچك استفاده مي شدند. اما جديدا به صورت بزرگ و با رنگ هاي مات خواهند بود. گراديان دو رنگ بر روي يك عكس از انواع رايج استفاده از گراديان است كه تكنيك بسيار خوبي است براي جذاب تر كردن يك تصوير.

۲٫ تصوير و صدا؛

به اين دليل كه افراد روز به روز به تماشاي ويدئو هاي كوتاه و بلند تمايل پيدا ميكنند شما مي توانيد از ابن امتياز با قرار دادن يك ويدئو در صفحه ي اصلي وب سايتتان استفاده كنيد اما در استفاده از اين آپشن بايد نهايت دقت را داشته باشيد و امكان فعال يا غير فعال كردن صدا را نيز براي كاربران خود داشته باشيد تا در صورت لزوم صدا را قطع كنند اين ترندي است كه ممكن است سخت رايج شود اما در صورت تركيب درست تصوير و صدا مي تواند بسيار زيبا و تأثير گذار باشد.

۳٫ واقعيت مجازي ؛

در ابتدا طرفداران بازي هاي ديجيتال بيشتر از اين مسئله استقبال مي كردند ولي به تدريج بين عموم رايج شد و براي بازاريابي از آن استفاده شد پس بهتر است براي طراحي سايت از اين قابليت استفاده كنيد. سايت هايي هستند كه بدون نياز به وسيله ي خاصي قابليت ايجاد تجربه واقعيت مجازي را دارند مانند وب سايت هايي با ويدئو هاي ۳۶۰ درجه و افكت هاي سه بعدي.

۴٫ اسكرول پارالاكس به ميزان بيشتر ؛

در سال ۲۰۱۷ اسكرول پارالاكس با افكت هاي بهتر و تأثيرگذارتر از ۲۰۱۶ ادامه پيدا كرد. در اسكرول پارالاكس هرچه حركت ها حقيقي تر و به واقعيت نزديكتر باشد بهتر است.

۵٫ صفحه هاي خانه بسيار بسيار ساده؛

طراحان در سال ۲۰۱۷ طراحي صفحه هاي خانه ( homepage) ساده با يك يا دو كلمه نوشته را بر روي صفحه خود ترجيح مي دهند. در طراحي اين صفحه ها دقت كنيد و سعي كنيد در عين ساده بودن اطلاعات را بتواند به كاربر منتقل كند كه جذب شود و براي ديدن مطالب بيشتر اسكرول كند.

۶٫ الگو هاي جديد در راهبري سايت ها؛

منو تنها نبايد در بالاي صفحه قرار بگيرد اما بايد محل منو مشخص باشد تا كاربر بتواند آن را به راحتي پيدا كند.

۷٫ پالت رنگ هاي خنثي ؛

در سال ۲۰۱۷ وب سايت ها به سمت رنگ هاي طبيعي تر و خنثي تر مي روند با اينكه در سال هاي اخير وب سايت ها رنگارنگ بودند. اما در سال ۲۰۱۷ مي توانيد رنگ هاي سبز، بژ و توناژ هاي خنثي را در طراحي سايت مشاهده كنيد.

۸٫ تاپيوگرافي دلخواه؛

فونت اي بزرگ و bold هيچ وقت از مد نمي افتد و با وجود تعداد زيادي فونت وب كه روز به روز در حال افزايش هستند. طراحان در تاپيوگرافي ريسك بيشتري مي كنند و نوشتارهاي خلاقانه تر و جذاب تر را استفاده مي كنند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین