اهمیت تبلیغات در اینترنت
تیر ۴, ۱۳۹۴
انچه که پیش روی شماست، هدفیست که بدون تحلیل نمی توانید به ان دست یابید، در عین ح…
تیر ۶, ۱۳۹۴
یکی از بهترین اقدامات گوگل را می توان مبارزه با کلاه های سیاهان سئو دانست زیرا آنها قبل از اقدام گوگل به راحتی در رتبه بندی ها بالا می آمدند در حالی که مطالی آنها از کیفیت و محتوای خوبی بر خوردار نبود و با کپی کردن و گذاشتن مطالب سریع رشد می کردندو نفسی برای وبلاگ های نو پا نمی گذاشتن به همین دلیل در تصمیم جدی بنا را بر این گذاشت که با طراحی الگوریتم های قوی به مبارزه با این کلاه سیاهان به پردازد تا وبلاگ نویسان هم بتوانند به کار خود ادامه دهند و امید داشته باشند.

حال گوگل در یک اقدام کاملا جدی با معرفی دو الگوریتم قوی خود به نام پاندا و پنگوئن به دنبال سایت هایی هست که دارند به صورت کلاه سیاه سئو خود را انجام می دهد تا آنها را کشف و از صفحه ی جستجو حذف کند و اگر آنهایی که این کار را انجام نمی دهند اما مطالبشان بدون کیفیت و به درد نخور هست تذکر می دهد. حال با توجه به ساخت این دو الگوریتم که بر می گردد به ۲ سال پیش باید این نکته را به ذهت داشته باشیم که:

محتوا حکم فرما است!!!

حال وب طراح تصمیم دارد مطالبی را به شما بگوید تا متن شما بتواند حکم فرمایی کند .

در مقاله های قبلی خود گفته بودیم که مطالب تازه و جذاب بسسیار مهم است و مقاله گذاری به این معنا نیست که متور های جستجو مانند گوگل و یاهو مطالب شما را پیدا کنند و شما انها را کپی کنید . و این یکی از موانعی است که گوگل در جلوی راه شما می گذارد ورتبه ی سایت شما را پایین می آورد . به این نکاتی که گفته می شود توجه کنید و مطالب و مقاله های سایت خودتان را خودتان بگذارید . سعی کنید که طراحی سایت خود را به گونه ای انجام دهید که با هدف مطالب گذاری خود همسو بوده و با موضوع مطالب شما سازگاری داشته باشد. پس میتوان گفت که اصل قضیه محتوا است .

حداقل کلمات ۳۰۰ تا باشد .

به یکی از دلایل محتوای بی کیفیت اگر بخواهیم اشاره کنیم همین تعداد کلمات متن مقاله ها است. شما باید تمام تلاشتان را بکنید که متن شما کمتر از ۳۰۰ کلمه نداشته باشد و تعداد کلمات مقاله ی شما بین ۳۵۰-۴۰۰ کلمه باشد کهاین تعداد کلمات باعث بهبود سایت یا وبلاگ شما شده و یک نقطه ی قوت می باشد .

خود من هنگام نوشتن مقاله به به تعداد کلمه کاری ندارم سعی در تفهمیم مطلب دارم ولی باز قبل اینکهکه متن خودم را انتشار بدم  به تعداد کلمه ی ان توجه می کنم و اگر دیدم به ان مقداری که می خواهم نرسیده بیشتر توضیح می دهم که هم مطلب برای خواننده جا بیفتد و هم من به تعداد کلمات که می خواهم برسم.

طراحی سایت

نسبت کلمه ی کلیدی به متن

ابرای چگالی یا تراکم کلمات کلیدی هنوز استاندارد خاصی مشخص نشده ولی بعضی ها با ۱% بعضی ها با ۲% و حتی با ۵% به نتیجه رسیده اند، که این همین معنی را می دهد که استاندارد و اندازه ی خاصی وجود ندارد . پیشنهاد می دهم که ابتدا کلمه ی کلیدی خود را مشخص کرده و سپس به نوشتن مقاله خود بپردازید تا اگر بیشتر از ۵% شد آن را ویرایش کنید . اگر از کلمات کلیدیس بدون استفاده در مقاله خود استفاده کنید شاید شما گوگل شما را یک مفدار کوچکی مورد آزار قرار دهد پس توجه کنید.

نحوه ی نوشتن

نحوه ی نوشتن یا ساختار محتوا نقش مهمی را ایفا می کنید که البته آن به طراحی سایت مربوط بوده و این کار ارا یک وبلاک نویس ماهر انجام می دهد.

خودتان چطور متنی را دوست دارید متن منظم و پاراگراف بندی شده یا یک متن نا منظم که سر و ته ان مشخص نیست . سعی کنید در متن خود از  {: ; . , ! ?} استفاده نکنید و  پاراگراف بندی درست و منطقی داشته باشید ، تا هم دلنشین باشد و هم چشم نواز و هم بتوان به درستی ان را خواند .

بعد تمام این کار ها لینک متن خود را به گرو های دیگر بفرستید تا باز خورد ان را دریافت و برای بهبود کیفیت سایت خود از استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین