اهمیت هشتگ در بازاریابی شبکه های اجتماعی

فکر میکنید چند درصد از وبسایتهای طراحی شده در دنیا به کمک زبان برنامه نویسی پی ا…
تیر ۱۴, ۱۳۹۴
هشتگ ها چه سودی برای ما دارند
تیر ۱۵, ۱۳۹۴

اهمیت هشتگ در بازاریابی شبکه های اجتماعی

با بالاتررفتن استفاده از صفحات اجتماعی استفاده از هشتگ نیز نقش به سزایی پیدا کرده بین مردم خیلی رایج است . و در اینده دور جای کلمات کلیدی راخواهد گرفت . زیرا هشتگ یک نشانه ای است که گستردگی بیشتری دارد و در صفحه های اجتماعی خیلی بیشتر استفاده می شود ولی نگران نباشید کلمات کلیدی به همینراحتی از دور خارج نمی شوند.

 

کلمات کلیدی چه شباهتی با هشتگ دارند

  • مدیریت موضوعات

همان گونه که خبر دارید و با اطلاع هستید کلمات کلیدی مطالبی را جستجو می کند که کلمه ی شما ربط داشته باشد و صفحاتی را به نمایش می گذارد که هم موضوع باشند. هشتگ نیز همین امکان را به کار بر می دهد که بتواند با علامت شارپ یا # به موضوعات و پست های موضوع دسترسی داشته باشد و به دیگر موضوع ها نیز ارتباط داشته باشد.      اهمیت هشتگ در بازاریابی شبکه های اجتماعی

  • به نمایش گذاشته شدن

یکی از امکاناتی که کلمات کلیدی در اختیار کاربران می گذارد این است که می توانند با جستجو کردن کلمهی کلیدی مقاله های مرتبط با آن موضوع نیز نمایش داده شوند و در اختیار بقیه قرار بگیرد که هشتگ نیز از این امکان بر خوردار است و شما با استفاده از هشتگ درصفحات اجتماعی خود می توانید مقاله مطالب خود را به نمایش بگذارید و ترافیک بیشتری را دریافت کنید و از بازدید کنندگان بیشتری بهره ببرید.

  • تجزیه و جستجو کردن

برای سود و منفعت و بهره ی بیشتر از کلمات کلیدی باید کلمات کلیدی را تجزیه و تحلیل نمود و پیدا کرد که چه کلماتی در بهینه سازی تاثیر بیشتری دارند و آیا سودی دارند یا خیر . برای هشتگ نیز همین گونه است که باید تجزیه کرد که چه نوع هشتگ هخایی معتبر و بیشتر بازدید دارند.

پس باید به این نکته را در ذهن داشته اشید که  اگر مسئول طراحی سایت هستید باید از چه هشتگ ها و کلمات کلیدی استفاده می کنید تا دچار مشکل نشوید و از بهینه سازی راحت تری برخوردار باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین