تصویر صفحه زمینه ، آره یا نه؟

هشتگ ها چه سودی برای ما دارند
تیر ۱۵, ۱۳۹۴
ابزارهای مختلف را با بهینه ترین روش ها به کار میگیریم تا شما را در بین رقیبانتان…
تیر ۱۸, ۱۳۹۴
امروزه طراحی سایت به کلی با شیوه های قدیمی خود تفاوت یافته است زیرا که سلیقه کاربران روز به روز تغییر میکند و کاربران صفحات اصلی با رنگ ها و تزیینات و عکس های مفهومی را به سایت های ساده و پر از متن ترجیح می دهند.البته این سایت یک مشکل مخصوص دارد که آن هم طولانی شدن مدت زمان بارگذاری سایت است.که باعث خستگی می شود. و کاربران سایت را ترک میکنند.البته باید در نظر داشت امروزه در اکثر سایت ها با بالا رفتن سرعت اینترنت این مشکلات بر طرف شده است.

چرا این سایت ها کاربر پسند می باشند؟

اساسا تصاویر اطلاعات و مفهومات بیشتری نسبت به متن ها به مخاطبین خود می دهند بنابراین کاربر با ورود به صفحه اصلی سایت و با مشاهده عکس صفحه ی زمینه اطلاعات زیادی درباره شرکت بدست می آورد به عنوان مثال طراحی گرافیکی یک سایتی که آهن می فروشد با یک سایتی که مداد رنگی می فروشد کاملا فرق می کند.امروزه برترین سایت ها جز برترین سایت هایی نیز می باشند که طراحی گرافیکی خوبی نیز داشته باشند. زیرا که کاربر به راحتی مطالب مورد نیاز خود را پیدا می کنند.     تصویر صفحه زمینه ، آره یا نه؟

 

صفحه زمینه باید تمام صفحه باشد و یا خیر ؟

مهم ترین مسئله مفهومی بودن عکس است  زیرا عکس های مفهومی کاربران را جذب میکند و مدت زمانی که آن ها در سایت سپری میکنند را افزایش می دهند.  و باعث درگیر شدن اعصاب مخاطب و عواطف ایشان با سایت می شود .

 

باید در نظر داشت که امروزه استفاده از عکس ها در بهینه سازی سایت تاثیر زیادی خواهد داشت همچنین عکس های منحصر به فرد تاثیرات دو چندانی خواهد داشت البته باید به حجم عکس ها نیز داشت زیرا عکس های پر حجم باعث کند شدن سایت می شود و مشکل آفرین است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین