درباره آرشیتا وب : آرشیتا وب با هدف بسط و گسترش تجارت الکترونیکی و بهره مندی شرک…

طراحـــــی حرفه ای وب سایت آرشـــیتا وب (اولــین ارائه دهنده خدمات دیجـــیتال ما…
تیر ۱۸, ۱۳۹۵
#طراحی_وب #طراحیسایت #طراحی_سایت #طراحی_وب_سایت #طراحی_وبسایت #طراحی_سایت_شرکتی …
تیر ۲۱, ۱۳۹۵

[ad_1]

درباره آرشیتا وب :
آرشیتا وب با هدف بسط و گسترش تجارت الکترونیکی و بهره مندی شرکت های کوچک و متوسط از #تجارت الکترونیک و گذر از تجارت سنتی به تجارت هوشمند شکل گرفته است.آرشیتا وب با ارائه راهکارهای مناسب و به روز در جهت ایجاد سیستم های تجارت الکترونیکی فعالیت قابل تأملی داشته و دارد. این شرکت توان خود را بر روی انجام سیستم های اتوماسیون فروش، فروش از طریق وب، فروشگاه های اینترنتی، ایجاد و راه اندازی پاساژهای اینترنتی، پورتال های سازمانی در جهت توسعه روند الکترونیکی و خروج از #سیستم سنتی و توسعه روابط #الکترونیکی گمارده است .
آن چه که باعث شده صدها شرکت داخلی و خارجی با اطمینان خاطر آرشیتا وب را به عنوان مشاور و پیمانکار خود در زمینه طراحی سایت و #بهینه سازی وب سایت خود انتخاب کرده و با اطمینان خاطر از آن بهره مند شوند، کارنامه درخشان ما در حوزه های کار تخصصی ماست.
شرکت #آرشیتا وب از همان ابتدا، یعنی مرحله ارائه مشاوره های اولیه تا زمانی که طراحی صفحات وب به پایان می رسد و خدمات تکمیلی سایت تداوم می یابد، ارائه کلیه خدمات مربوط به وب را مبتنی بر کیفیت و استانداردی کرده است که جزو سیاست گذاری های راهبردی این شرکت است. بخشی از این سیاست گذاری ها شامل ایجاد #سرویس هایی با ارزش افزوده برای مشتریان است که به اشکال مختلف انجام می شود.
استفاده از تكنیك های روز در طراحی سایت، بهینه سازی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل، داشتن #مدرک بین المللی گوگل، ارتباط با بانک های بین المللی جهت فروش Online، پشتیبانی و پاسخ گویی مداوم به مشتریان، تنها بخشی از وجوه تمایز آرشیتا وب در قیاس با شرکت های دیگر است.
آرشیتا وب این افتخار را دارد که در دفاتر تهران و اصفهان خود از همکاری نیروهای متخصص که به تازه ترین دانش و تکنولوژی طراحی سایت، برنامه نویسی سایت و ارائه #خدمات بهینه سازی و بازاریابی اینترنتی مجهز هستند، بهره مند شود و بتواند خود را در قالب یکی از #تخصصی ترین شرکت های فعال در زمینه مهندسی وب در ایران قرار دهد.
شرکت هایی که تمایل دارند در زمینه بهره مندی از قابلیت های دنیای #مجازی و #طراحی بهترین سایت اینترنتی برای خود، برتری خود را نسبت به رقبا اعمال نمایند، شاید #آرشیتا وب را یگانه راه دستیابی به این اهداف بدانند.
#طراح_سایت #طراحیسایت #طراحی_سایت #طراح #طراحی_وب_سایت #طراحي_سايت #برنامه_نویسی #هاست #دامنه #دامین #آرشیتاوب #وبسایت
#site #Web_design #Webdesign #design

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین