دلیل اهمیت سازگار کردن سایت با موبایل

انچه که پیش روی شماست، هدفیست که بدون تحلیل نمی توانید به ان دست یابید، در عین ح…
تیر ۶, ۱۳۹۴
طراحی سایت ساده اما قدرتمند
تیر ۷, ۱۳۹۴

دلیل اهمیت سازگار کردن سایت با موبایل

درحال حاضر با توجه به شمار بسیار  بالای  استفاده  کاربران موبایل برای جستجو در صفحات مختلف وب طراحی سایت سازگار با گوشی همراه همواره به امری بسیار ضروری تبدیل شده است که با توجه به شمار  بالای اینگونه کاربران موتورهای جستجو نظیر موتور قدرتمند گوگل به صورت مداوم کاربران اینتزنتی  را تشویق به راه اندازی نسخه های  موبایلی سایت می نمایند و همچنین به این فکر هستند که هستند که سازگاری وب سایت را با گوشی همراه  به یکی از گزینه های  رنک بندی در نتایج جستجو نیز اضافه کنند. که امری بسیار مهم و قابل تامل در زمینه طراحی سایت به شمار میرود..

موتورهای جستجویی همانند گوگل همواره در پی آن هستند تا مفید ترین و مهمترین  نتایج جستجو را به کاربران اینترنتی  خود ارائه دهند و با توجه به تعداد بالای کاربران  از انواع تبلت ها  و موبایل ها برای  جستجوی وب ضرورت سازگارکردن  سایت با تبلت وموبایل برای آنها کاملا  مشخص شده است و امروزه در حال انجام تغییرات وسیع در  جهت سازگاری نتایج خود هستند. با توجه به این موارد ذکر شده وب طراح به مشتریان خود این  توصیه را  می نماید که در صورتی که وب سایت خود را بدون سازگاری با موبایل طراحی نموده اند. این سازگاری  را به سایت خود نیز اضافه نمایند و در صورت اقدام  به طراحی  وب سایت جدید حتما سایت خود را سازگار شده برای تبلت و موبایل نیز  طراحی نمایند..

حتی با توجه به اینکه ورودی از موتورهای جستجو برای شما مهم هم نباشد بهینه سازی وب سایت برای موبایل حتما  باعث افزایش کاربری  سایت شما خواهد داشت. زیرا تعداد افراد  زیادی هستند که سایت را تبه وسیله  موبایل بررسی میکنند و در صورتی که  سایت نسخه سازگار شده با موبایل نداشته باشد به سختی و با بروز بزخی مشکلات می توانند وب سایت را مشاهده نمایند ..

 

دلیل اهمیت سازگار کردن سایت با موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین