با داشتن یک سایت خوب و حرفه ای روزنامه نگاران، خبر نگاران و… می توانند از حیطه کاری خود فراتر رفته و در زمینه های وسیع تری فعالیت کنند. با داشتن چنین سایتی می توان خبر های خود را بدون محدودیت زمان و مکان در فضای مجازی منتشر کرد.

یکی از مهم ترین طراحی های تخصصی سایت، طراحی سایت های خبری است.

یک سایت خبری خوب و کامل باید دارای دسته بندی خبر های موجود،داشتن ستون نظر سنجی، نمایش عکس ها به صورت واضح و با کیفیت، ثبت راحت خبر ها و …

از دیگر امکانات سایت های خبری می توان به ستون های اخبار های اخیر و پر بیننده، مطالب روزانه، اتاق های گفت و گو برای کاربران و… اشاره کرد.

بدست آوردن در آمد در وب سایت های خبری از طریق تبلیغات لینکی و بنری و … می باشد.

بسته به موضوعات سایت های خبری و نوع فعالیت آنها اصول طراحی این سایت ها تغییر می کند. طراحان سایت باید قالب سایت خود را بر اساس موضوع سایت طراحی و ایجاد کنند و به منطقه مربوط به خبر نیز توجه لازم را داشته باشند.

گرافیک سایت های خبری باید گیرا، سبک و ساده باشد و متن ها، عکس ها، نظرات و … به صورت کاملا واضح نمایش داده شوند. سرعت نمایش خبر ها باید متناسب باشد.  به طور کلی یک سایت خبری باید به طور مناسب در قالبی خوب و منحصر به فرد طراحی شده باشد.

از مهم ترین اصل ها در هر وب سایتی به خصوص وب سایت خبری می توان به مشاهده شدن آن وب سایت در موتور های جستجو اشاره کرد. مسلما یک وب سایتی خبری بدون بازدید کننده هیچ فایده ای ندارد و می توان گفت بود و نبود آن یکی است.

وب سایت خبری ای موفق خواهد بود که اصول طراحی سایت های خبری و سئو را رعایت کند تا بتواند رنکینک بالایی را در گوگل به خود اختصاص دهد.

ویژگی های یک سایت خبری

یکی از مهمترین ویژگی های سایت های خبری انتشار خبر های روزانه، هفتگی و … می باشد. طراحی سایت های خبری باید به گونه ای باشد که کاربران جذب خبر ها شده و مشتاق ادامه خبر ها شوند، همچنین باید تاریخ و زمان انتشار خبر ذکر شود که به بروزرسانی سایت کمک خواهد کرد.

سایت های خبری ای که به دنبال به دست آوردن آمار مشاهده و بازدید بالا برای سایت خود هستند باید رنگ بندی و نوع فونت و نگارش و… را در طراحی سایت خود رعایت کنند.

هدف از داشتن سایت خبری چیست ؟

با گسترش روز افزون اینترنت و فضای مجازی دیگر کمتر کسی اقدام به خرید روزنامه می کند و خبر ها را در دنیای اینترنت دنبال می کنند به همین جهت خبر گذاری ها، مجلات و… اقدام به طراحی سایت های خبری کرده اند.

می توان مهمترین  هدف هر طراح سایت خبری را انتشار اخبار برای عموم دانست.

دلایل عمده موفقیت سایت های خبری

دلایل متعددی برای موفقیت در این زمینه وجود دارد اما از مهمترین آنها می توان موارد زیر را نام برد:

  • انتشار اخبار درست و صادقانه  طراحی سایت خبری
  • انتخاب بهترین و زیباترین قالب
  • انتخاب بهترین فونت ها و رنگ بندی آنها
  • رعایت اصول نگارشی
  • طراحی حرفه ای و متناسب سایت
  • استفاده از کلمات کلیدی مهم
  • بروز رسانی پیاپی

طراحی وب سایت خبری به صورت اختصاصی

مهمترین ویژگی طراحی سایت خبری شرکت طراحی سایت وب طراح منحصر به فرد بودن آن و عدم استفاده از نرم افزار های آماده و از پیش تعیین شده است.

یک قالب و گرافیک منحصر به فرد و امکانات گوناگون و متمایز از سایر سایت های خبری تاثیر زیادی در جذب مخاطبین نسبت به دیگر سایت های خبری دارد.

شرکت طراحی سایت وب طراح با داشتن سئو کاران مجرب، برنامه نویسان و گرافیستان حرفه ای، تجربه بالا در طراحی سایت های گوناگون یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت می باشد.

 

هزینه طراحی سایت خبری

هزینه طراحی سایت های خبری بسته نوع سایت، گرافیک سایت و مطالب سایت و … می باشد.

تلفن: ۷۷۶۳۹۴۰۰-۰۲۱

فکس: ۷۷۶۸۱۳۷۸-۰۲۱

ایمیل : info@webtarah.com

نشانی: تهران پیچ شمیران پاساژ ۷۰۴ طبقه دوم پرتو نیک

 

مشاوره آنلاین