طراحی سایت دانلود

یکی از پر بازدید ترین سایت ها سایت های دانلود مقالات و برنامه و اطلاعات و…است که باید به طراحی آنها اهمیت ویژه ای داد .

طراحی سایت یا به طور اختصاصی تر طراحی وب سایت های دانلود برنامه یکی از مثاله ایی است که می توان زد.می توان با استفاده از این وب سایت ها به کسب در آمد پرداخت و اطلاعاتی را که دوست دارید رادر اختیار کاربران خود بگذارید . حال می توانید برای دانلود فایل هایتان از کار بران هزینه ای بگیرید یا به صورت رایگان یا ترکیبی از هر دو  باشد.

برای نمونه طراحی سایت دانلود مقالات و یا برنامه باید به گونه ای باشد که چکیده درباره ی مقاله یا توضیح مختصری از کار برد برنامه را گذاشته و حال میخواهید برای آن هزینه ای دریافت کنید و یا به صورت کچیده در سایت قرار داده شده باشد.

در طراحی سایت های دانلود باید قابلیت قالب بندی فایلها ، اطلاعات و مقالات بر پایه نوع و تاریخ درج قرار گیرد. یکی از نکات مهم و خوب جستجوی سریع و قوی است. نمایش ابعاد فولدر ها، زمان نشر، منابع ماخذ، و تولید کنندگان و تهیه کنندگان ، و … از موارد دیگری است که حتما باید در تولید به ذهن سپرد. طرح کردن انواع چهار چوب های گرافیکی و تصویری نیز با توجه  به هدف سایت دانلود، باید به جذابی و بصورت دلنواز انتشار شود. تا بازدید کنندگان از مطالعه ی مقالات و نظاره سایت، خسته نشوند. سرعت بازکردن صفحه های سایت در اندازه ای بسیار بالا باید طراحی شود که تا کاربران در اسرع وقت با سرعت زیاد به یک کلیک به مقصود خود برسد.

ویژگی های سایت دانلود

از تمایزات سایت

محتوایی از قبیل:

  • دانلود آهنگ
  • دانلود مقاله   طراحی سایت دانلود
  • دانلود پروژه
  • دانلود فیلم
  • دانلود کلیپ
  • دانلود PDF های آموزشی
  • دانلود کتاب PDF

وجود این موارد در سایت ها و استفاده از آن، که همگی از جمله موارد محبوب و پر بازدید هستند باعث میشود تا  وب سایت دانلود ما به یکی از وب سایت های پر بازدید مبدل شود.

این ویژگی مهم باعث میشود که از طریق آن  درآمد خوبی را در اینترنت بدست بیاوریم.

اما برای رسیدن به این هدف نکاتی همچون اصول حرفه ای برای طراحی سایت و SEO سایت را حتما باید مدنظر داشته باشیم؛ وگرنه سایت ما در جست و جوی کلمات کلیدی مشابه بخاطر وجود تعداد زیادی رقیب دراین زمینه و همچنین سایت های دانلود بسیار در صفحات آخر جست و جو قرار میگیرد ویقینا بازدید کننده های اندکی خواهید داشت.

منظور اصلی از طراحی سایت های دانلود اشتراک گذاری مطالب کاربردی کاربران است هرچند بسیاری از افرادی که قصد ایجاد سایت دانلود را دارند، بمنظور درآمدزایی است.

اینگونه افراد در قبال هزینه های اندک اقدام به فروش مقالات و یا فیلم ها و فول آلبوم های موزیک می نمایند و از طریق این راه برای خود کسب درآمد می نمایند.

اما با توجه به آمار بازدید بالا این سایت ها، میشود با دریافت اسپانسر برای وب سایت کسب درآمد کرد.

تلاش را برای رسیدن به  آمار بازدید بالا و رنک عالی، رعایت اصول سئو می نامند.

عدم رعایت این نکات ، از دیگر رقبای خود عقب خواهید ماند چون  یقینا آنها تمامی این موارد را رعایت کرده اند.

یقینا نرم افزار های آماده در مقایسه با سایتی که بصورت اختصاصی و مطابق با سلیقه کارفرما و استانداردهای روز یک وب سلیت طراحی شود ، بازخورد بهتری خواهد داشت.

 

خط اختصاصی تهران : ۷۷۶۳۹۴۰۰-۰۲۱

 

آدرس ایمیل : info@webtarah.com

 

آدرس دفتر تهران : خیابان انقلاب بین شریعتی و بهار جنوبی ساختمان آریان طبقه دوم غربی واحد ۳

 

مشاوره آنلاین