یکی از پراهمیت ترین نیازهای عکاسان به جز دوربین و دیگر وسایل عکاسی،میتوان به داشتن یک وب سایت با کارایی هایی نظیر نمایش تصاویر بدون محدودیت زمانی و مکانی، طبقه بندی تصاویر، پرداخت آنلاین حساب و… اشاره کرد.

داشتن چنین وب سایتی میتواند به جز نمایش دادن سابقه کاری عکاس بصورت آنلاین امکان بازار یابی اینترنتی برای بدست آوردن پیشنهاد های کاری بیشتر را نیز فراهم کند.

یکی از نکاتی که برای طراحی وب سایت برای عکاسان حائز اهمیت است و باید مورد توجه قرار گیرد،استفاده از رنگ ها در بخش گرافیک وب سایت است.همچنین نمایش تصایر و قابلیت های وب سایت باید به گونه ای جذاب و گیرا و در ارتباط با سبک حرفه ی عکاسی باشد.

اگر سایت مورد نظر با کلمات کلیدی نظیر عکاسی کودک، عکاسی عروس و … در صفحات اول موتور جستجوی گوگل قرار بگیرد، در این حالت اضافه بر اینکه جزء سابقه ی کاری صاحب سایت محسوب میشود تبدیل به محلی پردرآمد برای افزایش روز افزون مشتریان میشود.

ویژگی های سایت های عکاسی

نشان دادن توانایی های هنری فرد عکاس به طرفداران فضای مجازی از مزایای طراحی سایت عکاسی است. همچنین با قرار دادن بخشی به عنوان آلبوم میتوان کارهای انجام شده توسط عکاس را به نمایش گذاشت.

این ویژگی قابلیت مهمیست برای نمایش تمام توانایی های هنری یک عکاس چرا که برای نمایش تصاویر در غیر فضای مجازی به وجود فضای بزرگی نیاز است در حالی که در فضای مجازی اینگونه نیست.

از دیگر قابلیت ها میتوان به ارتباط مستقیم بین مشتری و عکاس برای سفارش کار اشاره کرد.

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی

چرا باید سایت عکاسی داشته باشیم؟

هدف اصلی از طراحی سایت عکاسی نشان دادن کارهای هنری یک عکاس و معرفی هنر او در یه چارچوب عمومی است.چرا که اگر یک عکاس مکانی هم برای ارائه کارهای خود داشته باشد بازهم امکان نمایش تمام کارهای عکاسی خود برای عموم را ندارد. چراکه برای این کار فضای بزرگی نیاز است.

امروزه بسیاری از عکاسان برای نمایش دادن نمونه کارهای خود دست به طراحی سایت زده اند که بسیاری از آنها به موفقیت های چشمگیری دست یافته اند.البته باید به این نکته توجه داشت که لازمه ی موفقیت معرفی چشمگیر  آنها در فضای مجازیست.که این امر در گرو آشنایی با انواع روش های تبلیغاتی کاربردی در اینترنت است.این روش ها زمانی سودمند هستند که تمامی اصول طراحی وب سایت را مدنظر قرار داده باشیم.

چرا برخی سایت های عکاسی موفق هستند؟

دیده شدن توسط موتورهای جست و جو و سبقت گرفتن از رقیبان خود از دلایل موفقیت وب سایت ها میباشد، برای این امر باید موارد مربوط به بهینه سازی را که در بالا ذکر شد در طراحی سایت خود مدنظر بگیریم.

طراحی سایت عکاسی بصورت اختصاصی

از ویژگی های شاخص شرکت طراحی سایت وب طراح اختصاصی و منحصربفرد بودن و استفاده نکردن از کپی میباشد.این شرکت با داشتن کادر مجرب،گرافیستان حرفه ای و تجربه ی بالا در زمینه ی طراحی وی سایت از جمله ی بهترین سایت ها میباشد.

هزینه طراحی سایت عکاسی

بودجه برای طراحی وب سایت عکاسی به عوامل متعددی بستگی دارد شرکت طراحی سایت وب طراح میتواند برای شما با قیمتی متناسب با بودجه شما و با بهترین کیفیت وب سایت را راه اندازی کند برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آدرس : تهران -پیچ شمران -پاساژ ۷۰۴ طبقه دوم واحد ۳
تلفن : ۷۷۶۳۹۴۰۰-۰۲۱
 فکس : ۷۷۶۸۱۳۷۸-۰۲۱
ایمیل : info@webtarah.com

 


مشاوره آنلاین