طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

مشتریان و فراد شاغل به دلیل کمبود وقت و ترافیک زیاد و راحتی بیشتر دیگر به صورت حضوری خرید های خود را انجام نمیدهند،بلکه برای خرید کالا های مورد نظر خود به اینترنت رفته و به صورت آنلاین خرید می نمایند.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی برای افراد شاغل و فروشندگان از اهمیت زیادی برخوردار است.تمامی این افراد باید از طریق طراحی سایت فروشگاه های اینترنتی  دربازار های اینترنتی امروز سهیم شوند.

مهمترین ویژگی که وجود دارد این است که سایت ما در تمام ۲۴ ساعت آنلاین است و همه جا بدون هیچ گونه محدودیتی حضوردارد..

مختصه های فروشگاه های اینترنتی

ویژگی های بارزی که یک فروشگاه اینترنتی میتواند داشته باشد این است شامل موتور جستجو،تصویر محصولات،نحوه ی خرید کالا را دارا باشد.

تصویر محصولات باید گیرا و زیبا باشد هم چنین خرید کالا باید کامل باشد و به راحتی انجام گیرد اینان نکاتی است که برای نگه داشتن مشتریان حائز اهمیت می باشد.

در طراحی فروشگاه اینترنت نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است که بایستی  برای موتور های جستجو نظیر گوگل و یا هر موتور جستجوگر دیگری طراحی بهینه پیاده سازی شود؛به این علت که هر چقدر هم سایت جامع و پیشرفته باشد اگر کاربری از آن بازدید نکند فایده ای برای صاحبان سایت ها ندارد.

به عبارت دیگر ویژگی بسیار مهم در طراحی فروشگاه اینترنتی این است که ابتدا سایت از نظر سئو یا بهینه سازی و استاندار های موجود مطلوب باشد سپس کاربران به سایت وارد میشوند و برای ماندگاری کاربران سایت باید جذاب و امکانات کاملی در جهت راحتی کاربران فراهم کند..

به تصویر کشیدن ، پرداخت اینترنتی ، دارا بودن خدمات حراجی، خدمات تگ و لینکینگ میان صفحات، دسته بندی جامع ، دارا بودن  قسمت های کامل برای یک کالا،قابلیت قیاس قسمت های مختلف محصولات، جستجوگر فرا مقدماتی بر اساس قسمت ها ی محصولات درطبقه  بندی های متفاوت، ه تصویر کشیدن سوالات مرسوم و خدماتی جهت حمایت و … از دیگرنکاتی که وب سایت های فروشگاهی بایدرعایت کنند و در طراحی فروشگاه اینترنتی دقت شود این است که فروشگاه اینترنتی نیازمند داشتن هدف است..

غرض از داشتن فروشگاه اینترنتی چیست ؟ طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

در عصر امروز مسئله ی حائز اهمیت برای فروشندگان کالا این است که  محل عرضه ی جدید ومتقاضیان جدید داشته باشند..

امروزه مارکتینگ مهم ترین مسئله یرای فروشندگان است چرا که با هزینه ای بسیار کم و داشتن یک فروشگاه همیشه آنلاین ،نیاز مشتریان را برای حضور در یک مکان فیزیکی کاهش میدهد..

تنها هزینه ای که مارکتینگ دارد،داشتن یک سایت بسیار حرفه ای و قوی است.اما این هزینه ها در صورتی نتیجه می دهد که صحیح و با هدف درست انجام گیرد.

اگر هدف از طراحی فروشگاه اینترنتی تنها نمایش محصولات باشد قطعا با موفقیت همراه نخواهد بود.هدف اصلی باید علاوه بر نمایش محصولات و خرید آنها،آوردن کاربران و ماندگاری آنها به وسیله محیطی جذاب باشد. .

نتیجه اینکه باید هدف اصلی طراحی سایت فروشگاهی، داشتن محل عرضه جهت  فروش محصول از راه مارکتینگ مانند شبکه های اجتماعی و بنرهای تبلیغاتی  و سپس دارا بودن نمای همیشگی از اجناس و خدمات فروشگاه و فروش اجناس به آنها باشد..

شرکت مبتنی بر دادن راه حل های  علمی حرفه ای و عملی موفق مارکتینگ از راه اینترنت و  نیز پیاده کرده قوانین واصولی فروشگاه متناسب با نیازمشتریان و تجربیات خود، می تواند شما را در داشتن یک فروشگاه  اینترنتی موفق کمک کند..

عوامل رشد بازار های های اینترنتی:

قطعا طراحی و دارا بودن یک سایت قدرتمند با خدمات وبلاگی و یا نرم افزار های طراحی وب  آسان و کم خرج است، اما موفقیت در این زمینه به طور حتم به این سادگی ها نخواهد بود.

امروزه فروشگاه های اینترنتی موفقی مانند۵۰۴۰ ،توانسته اند از طریق این روش محصولات خود را بفروشندو فروشنگان زیادی را جذب کنند…

مسئله بسیار مهم در رشد فروشگاه اینترنتی طراحی دقیق و با اصول است که شرکت با توجه به تجربیات زیادی که در این زمینه دارد آماده ی خدمت رسانی  به کاربران است..

امور از پیش تهیه شده در پیاده سازی فروشگاه های اینترنتی :

 1. طراحی ویژه متناسب با نیاز متقاضی
 2. قسمتی که یوزران نظرات خود را در مورد محصولات،کیفیت آنها وغیره بیان میکنند.
 3. دارا بودن منو های زیادی بدون هیچ گونه محدودیت
 4. قسمت ارتباط با ما و قابلیت فرستادن پیام به مسئول سایت
 5. قابلیت ایجاد صفات مختلف بدون هیچ گونه محدودیت
 6. بهینه سازی حرفا ای و کدنویسی اصولی
 7. قسمت مدیران و ارتباط با آنها
 8. نوشتن لغات کلیدی جهت سئوی قدرتمند
 9. قابلیت اضافه کردن محصولات
 10. قابلیت جستجوگر پیشرفته ی محصولات به عنوان قسمت های مورد درخواست

قابلیت متصل شدن به سیستم فیلد متحرک مانندسایت دیجی کالا

 1. اتصال به شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام،یو تیوب،توایتر و…
 2. قابلیت ارائۀ پیش فاکتور به مشتریان در لحظۀ پرداخت
 3. قابلیت پرداخت اینترنتی توسط بانک های ملی،تجارت و …
 4. پشتیبانی فنی به صورت رایگان و آموزش در صورت نیاز
 5. پیاده سازی responsive و واکنش گرا مطابق با نیاز متقاضیان

 

مشاوره آنلاین