طراحی وب سایت بزرگ تجاری

مبانی طراحی وب سایت
خرداد ۱۲, ۱۳۹۲
طراحی وب سایت های قابل دسترس
تیر ۷, ۱۳۹۲

بازخورد مشتری

تا کنون مهم ترین عامل در تمام پروژه های طراحی وب سایت. در حالی که شما ممکن است یک ایده عالی برای طراحی، به یاد داشته باشید که بسیاری از آن ذهنی است.جمع آوری ورودی انتقادی از مشتری خود را قبل از شروع هر کاری! در اینجا برخی از سوالات معمول من می خواهم به همه مشتریان من بپرسید.

  • این شرکت چه نشان می دهد؟
  • چه کالا یا خدمات پیشنهاد شرکت؟
  • آیا شرکت آرم موجود و یا هویت نام تجاری؟
  • هدف کلی برای وب سایت چیست؟
  • لیست برخی از سایت های رقیب و بحث در مورد آنچه که برای آنها کار می کند.
  • هر سبک طراحی و یا رنگ؟
  • مخاطبان مورد نظر این شرکت و جمعیتی است؟

با استفاده از این اطلاعات اولیه در دست، شما قادر خواهید بود به التماس کردن به برخی از سحر و جادو طراحی و توسعه چندین طرح طرح اولیه است که در خط با انتظارات مشتری شما.

 

تعریف خوب و بد طراحی وب سایت

مهم ترین عنصر است که باعث می شود یا می شکند یک وب سایت ارتباط است. شما یک وب سایت که “آثار” می خواهم نمی کند اما به نظر می رسد وحشتناک، و یا با نام تجاری هویت مشتری شما مناسب نیست. نه شما می خواهید برای طراحی یک وب سایت فوق العاده به نظر می رسد، اما خیلی دور از دسترس است که بازدید کننده نمی تواند از کشف چگونه به حرکت به یک صفحه داخلی.

شما همیشه باید در تلاش برای ایجاد یک تعادل خوب، به طوری که کاربران خود را پیدا خشنود طراحی، اما در محتوای در همان زمان علاقه مند هستند. منوی اصلی ناوبری همیشه باید به وضوح قابل مشاهده بر روی صفحه وب، و هر لینک / تب باید یک عنوان توصیفی داشته باشند. داشتن دکمه های منو که ظاهر تغییر، و همچنین نشان می دهد که صفحه فعال / بخش کمک می کند تا بازدید کنندگان خود را دریافت کنید یاتاقان در جایی که آنها هستند و چگونه برای ادامه بیشتر عمیق تر به وب سایت به عنوان یک کل. پودرهای سوخاری (به عنوان مثال صفحه اصلی> محصولات> کتاب طراحی وب سایت) نیز یک راه عالی برای نشان دادن معماری فعلی است.

 

به طور کلی طراحی وب سایت انسجام
همیشه سعی کنید برای حفظ یک موضوع اساسی در تمام صفحات، حتی اگر دامنه کار نیاز به برخی از صفحات به طور چشمگیری متفاوت است. با انجام این کار، به شما کمک کراوات و با هم نگه طراحی وب سایت به طور کلی.

 

نگه داشتن آن ساده

اکثر وب سایت ها دارای ساختار بسیار مشابه است. آرم ها در سمت چپ بالا، منوها به صورت افقی و یا در ستون سمت چپ و مطالب به عنوان نقطه کانونی از صفحه وب. اگر چه از بسیاری جهات مختلف به سازماندهی عناصر مختلف وجود دارد، تنها چند ترتیبات بصری. نگه داشتن آناتومی صفحه وب ساده و بصری بدون ذهن و بسیار خوشحال است.

 

فضای خالی

فضای خالی (یا فضای منفی) اشاره به هر بخش از طراحی است که بر اساس نوع یا تصاویر پر نشده است. بسیاری از طراحان وب تازه کار و برخی از مشتریان، اغلب احساس می کنید نیاز به پر کردن هر اینچ از یک صفحه وب با استفاده از تصاویر یا محتوای. اما چیزی که آنها درک نمی کنند این است که داشتن فضای خالی بر روی یک صفحه است فقط به عنوان مهم به عنوان داشتن محتوا. بدون این فضای خالی، طراحی کلی احساس شلوغ و نامتعادل است. بازدید کننده نمی خواهد می دانم آنچه به تمرکز بر. فضای منفی کمک می کند تا طراحی “نفس کشیدن”.

 

نسبت طلایی و موجودی

الگوهای طراحی کلاسیک مانند نسبت طلایی (نسبت الهی) کمک به ایجاد طرح بندی که در نظر گرفته شود زیبا و دل انگیز. هنرمندان رنسانس منحصرا با استفاده از نسبت الهی به طراحی مجسمه سازی، معماری و نقاشی. بنابراین آن را به همین دلیل است که با پیروی از این اصل اساسی و منطقی، ما باید از دستورالعمل های اساسی برای طراحی طرح بندی های جذاب می ایستد.

همیشه یک چشم را برای تعادل کلی از طراحی خود را نگه می دارد. آیا بار یک ستون با محتوا و ستون همسایه نسبتا خالی ترک. اطمینان حاصل کنید که عناصر در هر دو طرف از یک طرح به شیوه ای منطقی متعادل هستند.

 

وحدت

طرح طراحی واحد یکی که با این نسخهها کار به عنوان یک کل به جای اینکه به عنوان اجزای منفرد جداگانه مشخص است. عناصر مختلف از طراحی باید با یکدیگر در یک شیوه ای واحد تداخل، بنابراین طراحی به طور کلی به نظر می رسد برنامه ریزی شده و سازمان یافته است.

 

وضوح صفحه نمایش

در زمان نوشتن این مقاله، طرح عرض ثابت مورد نظر است برای مانیتور ۱۰۲۴ * ۷۶۸ تنظیم است. این بدان معنی است که شما باید سعی کنید برای حفظ عرض طرح خود را به بیش از ۹۵۰ پیکسل عرض. هیچ چیز آزار دهنده تر از نیاز به حرکت به چپ و راست در هنگام مشاهده یک وب سایت وجود دارد.

نوشته شده توسط شرکت طراحی سایت وب طراح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین