طراحی وب سایت های قابل دسترس

طراحی وب سایت بزرگ تجاری
خرداد ۲۱, ۱۳۹۲
جوانب مثبت و منفی استفاده از وردپرس
تیر ۷, ۱۳۹۲

برای بیش از ۴۰،۰۰۰،۰۰۰ در ایالات متحده اکثریت قریب به اتفاق وب سایت یا به طور کامل یا جزئی غیر قابل دسترس می باشد.

ایده یک وب سایت که در آنها از لاتینی ها یا آمریکایی های آفریقایی تبار غیر قابل تصور است، با این حال آمریکایی های معلول دائما با وب سایت هایی که نیازهای خود را به حساب نمی روبرو شده است. خوشبختانه، بسیاری از محبوب ترین وب سایت های جهان، از جمله ویکیپدیا، یوتیوب، گوگل، و یاهو سخت در تلاش برای تبدیل شدن به در دسترس کاربران غیر فعال شده، اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از سایت های خارج وجود دارد که یک راه طولانی برای رفتن.

هیچ کس عمدا ایجاد وب سایت هایی که غیر قابل دسترس هستند. از آنجا که نقطه از داشتن یک وب سایت است که قادر به رسیدن به مردم و بسیاری از طراحان وب سایت هر چیزی برای رسیدن به ۴۰،۰۰۰،۰۰۰ نفر را انجام دهد. اما برای بسیاری از توسعه دهندگان و طراحان، ایده ایجاد یک وب سایت است که به راحتی در دسترس است می تواند فوق العاده سخت و طاقت فرسا است.

توسعه دهندگان به نظر می رسد فکر می کنم که آنها می توانند از فن آوری های جدید سرد استفاده کنید نه تنها به دلیل آنها در دسترس نیست، به عنوان مخالف به دنبال در این فن آوری های جدید و در دسترس آنها. پس از آن که اگر افراد رابط در دسترس به عنوان یک فرصت برای ایجاد یک رابط بهتر، بلکه به عنوان چیزی است که شما مانع از انجام آنچه شما واقعا می خواهید برای انجام را ببینید.

در واقع، با این حال، در دسترس است در تمام در تقابل با جذابیت و یا عملکرد نیست. در دسترس وب سایت یک وب سایت خوب طراحی شده و یک است که به مراتب بیشتر مردم نسبت به معلولان می توانید لذت ببرید. وب سایت های طراحی شده با دسترسی در ذهن نیز بهتر است با شماره گیری نمایید تا ارتباطات و دست دستگاه برگزار می شود مانند اپل و بلک بری کار می کنند. به عنوان پاداش اضافه شده است، آنها نیز معمولا بهتر توسط موتورهای جستجو مانند گوگل نمایه میشود.

این قابل توجه است که حتی ممکن است وجود داشته باشد عواقب منفی از نادیده گرفتن دسترسی. هدف به تازگی پرداخت بیش از ۶،۰۰۰،۰۰۰ دلار به عنوان بخشی از کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام توسط فدراسیون ملی نابینایان واصل شده است. وب سایت خرده فروش می تواند توسط کاربران کور نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد، و دادگاه حکم داد که این آمریکایی ها با معلولیت قانون را نقض کرده است.

با این حال، هیچ کس باید به طراحی وب سایت در دسترس از ترس از تعقیب قانونی قوی مسلح باشد. درسی که از طرح دعوی در دادگاه در نظر گرفته شود این است که هدف بسیاری از دست رفته بیش از ۶،۰۰۰،۰۰۰ میلیون دلار: همچنین میلیون ها نفر از مشتریان بالقوه را از دست داد، به ذکر نیست که احترام بسیاری از مردم، از کار افتاده و قادر سالم به طور یکسان.

نگرش درست به روش طراحی وب سایت، به خصوص با هدف در دسترس، با شور و شوق برای اصالت و ذهن باز است. گاهی اوقات مرز تنظیم می تواند در شما تبدیل شدن به خلاقانه تر شود.
به عنوان یک طراح، محدودیت های است که شما تحت کلید هستند. بدون محدودیت، آن است که بسیار آسان برای کار از دست داده است. شما نیاز به استفاده از محدودیت ها را به نفع خود.

وب سایت بی بی سی اخ! آیا یک مثال موفق، جذاب، وب سایت است که با این نسخهها کار در محدودیت دسترسی. وب سایت، که در اطراف مراکز مسائل ناتوانی روزمره، یک نمونه از نوع طراحی وب سایت قوی است که هر کس، به ویژه افراد معلول، می تواند درک است.

در نگاه اول، وب سایت به نظر می رسد هیچ تفاوتی با دیگران. این بصری جذاب و غنی است با رسانه ها از جمله پادکست ها و تصاویر، با این حال، وب سایت نیز ارائه می دهد کنتراست بالا و نسخه های متنی تنها که محجوب است اما آسان برای قرار دادن محل. این نوع از گزینه های در دسترس دوستانه در سراسر وب سایت شایع هستند.

این وب سایت فراهم می کند خدمات متفکر به کور کننده است که بسیاری از وب سایت های که شامل غفلت. واضح است، اگر شما از وب سایت را به عنوان مثال، قابلیت دسترسی و قابلیت های جذاب متقابلا منحصر به فرد نیست.

چیزی که مایه تاسف است این است که وب سایت های غیر قابل دسترس هستند که راه بر روی هدف طراحی نشده است. این نتیجه عدم آگاهی و دانش است. مردم فقط از چقدر آسان است تا آن را برای همه کار نادان است. تمام طول می کشد عدم آگاهی است و فکر و چیزها می تواند به طرز وحشیانه ای اشتباه است.

در تلاش برای نگه داشتن چیزهای از رفتن به گمراه، آن مهم است که بدانید که شما باید به شما در حال طراحی است. شما نیاز به در نظر گرفتن افراد مبتلا به مشکلات بینایی، از جمله کسانی که بینایی ضعیف، کوری رنگ، یا کوری کامل است. کور ممکن است سخت افزار است که متن آنلاین تبدیل به خط بریل و یا خوانندگان روی صفحه نمایش استفاده کنید، با این حال، کاربران وب که دوربین هستند می توانند به سادگی استفاده از نرم افزار بزرگنمایی صفحه نمایش متن روی صفحه تا تصویر را بزرگ تر ببینید. متن بزرگ، به ویژه پیوند ها، همچنین برای افرادی که سکته مغزی مفید است، MS، بیماری پارکینسون، و یا فلج مغزی، از آنجایی که آنها می توانید یک ماوس با دقت استفاده نکنید. برخی از کاربران معلول ممکن است قادر به استفاده از ماوس در همه. در عوض آنها ما نرم افزار تشخیص گفتار، و دستگاه های دسترسی تک سوئیچ.

یکی دیگر از گروه های بزرگ در ذهن داشته باشیم این است کم شنوا، متکی که در متن نوشته شده است، زبان اشاره، و captioning به طور کامل لذت بردن از فیلم و صدا بسته شد. این نیز مهم است به یاد داشته باشید که افرادی که مستعد ابتلا به تشنج هستند ممکن است قادر به دیدن صفحه نمایش چشمک می زنند، و کسانی که با dyscalculia و نارساخوانی ممکن است خواندن محتوای است که ارائه شده مشکل دارند.

شده بیشتر مفید شما می توانید به وب سایت خود را در نسخه های کنتراست متن تنها و بالا، و همچنین متن کامل از هر صوتی و چند رسانه ای دیگر که به نظر می رسد. هر چند که مفید برای درک انواع مختلف معلولیت صفحه وب شما ممکن است روبرو می شوند، فکر می کنم در مورد طراحی برای دسترسی به عنوان یک چک لیست از انواع معلولیت نیست.

این راه بیش از آن. یکی از مهم ترین نکته به یاد داشته باشید این است که ساخت یک وب سایت به درستی در دسترس است که آن را آسان تر برای همه کس برای استفاده می سازد.

دلیل این امر این است که وب سایت های قابل دسترس در اصول طراحی وب سایت مناسب به کار گیرند. در مورد انعطاف پذیری و ساختار. اگر سایت خود را بدون جاوا اسکریپت و یا یک شیوه نامه جای کار می کند، در حالی که ارائه یک ساختار مناسب، و سپس شما یک گام بزرگ به سوی یک محصول خوب گرفته اند.

این به این معنی که وب سایت شما نیاز به استفاده از (X) HTML است که معنایی برای محتوای درست، ساختار، و CSS برای طرح شما. (X) HTML محتوا باید در یک مد منسجم گروه بندی می شوند و باید ساختار منطقی. این کار را برای افرادی که استفاده از خوانندگان روی صفحه نمایش، که متن صفحه خواندن در نظم و بد (X) HTML از جمله به عنوان طرح های هستند که جدول بر اساس اشتباه است به خصوص مهم است. خوانندگان صفحه نمایش نیز نمی توانند جاوا اسکریپت یا فلش به عنوان خوانده شده، بنابراین شما باید مطمئن شوید که همه از متن و لینک های خود را با استفاده از خوب، قدیمی و از مد افتاده (X) HTML در دسترس هستند.

مهم این است که اگر شما چیزی را که تازه یک صفحه، یک لینک واقعی که به یک سند واقعی، و نه فقط برخی از فلش به صورت تصادفی و یا فایل جاوا اسکریپت فیلم.

یکی دیگر از طرح های اساسی است که تمایل دارد که در نزاع استفاده از تگ های جایگزین برای گرافیک ها و تصاویر از دست رفته وجود دارد. شما همیشه باید ترکیب زمینه است که مناسب برای تصاویر شما و متن است که آنها را احاطه کرده است. این بدان معنی نیست که شما باید برخی از توضیحات مبهم است که آهسته تر روایت خود را، اما آن را تمرین خوبی برای مطمئن شوید که متن و تصاویر خود را در ارتباط با یکدیگر کار می کنند.

به طور مشابه، هرگز سعی کنید برای محتوای ضعیف با عناصر بصری اضافی را جبران کند. هیچ جایگزینی برای خوبی نوشته شده، محتوای روشن وجود دارد. حتی بدون توانایی نوشتن خوب، هیچ بهانه ای برای خطاهای املایی وجود دارد. چک کردن املا، نه تنها یک ایده خوب به طور کلی است، اما آن را نیز مهم است که به یاد داشته باشید که غلط املایی می تواند ظروف سرباز یا مسافر تا خوانندگان صفحه، که معنای خود را حتی بیشتر obfuscates.

شاید مهم ترین ابزار طراحی به خاطر داشته باشید در هنگام طراحی برای دسترسی به ارتقاء مترقی است. هنگامی که شما را دور CSS، JavaScript در مرورگر شما، لایه های سطح بالا، و تعامل در سطح بالا آن را هنوز هم باید کار کند. این واقعا یک کار سخت به انجام.، اما آن نیاز به فکر کردن در مورد آن را از ابتدا و ساخت آن در که به صورت لایه لایه.

این که سخت نیست. این شیوه طراحی دشوار نیست و آنها به شما صدمه دیده است نیست. این در واقع می خواهید زندگی شما را آسان تر می کند. شما فقط باید ذهن باز در مورد آن است.

2 دیدگاه ها

  1. alireza گفت:

    خیلی ممنون
    قیمت یک سایت چه قدر است ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین