طراحی سایت شخصی

در دنیای امروز که شاهد پیشرفت روز افزون دنیای اینترنت هستیم علاوه بر وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی نیاز به یک سایت شخصی داریم که البته مفیدتر از شبکه های اجتماعی است.

نمایش اطلاعات شخصی، سابقه کاری، راه های ارتباطی، به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم ها، نمایش استعداد ها، نوشتن متن ها و پست ها و… از جمله امکانات یک سایت شخصی است.

طراحی سایت شخصی از چند نظر که ذکر خواهد شد بررسی می شود:

  • گرافیک،قالب و زیبایی سایت مهمترین مسئله برای طراحی یک سایت شخصی است. گرافیک این سایت ها باید با مطابق با سلیقه فرد باشد و می تواند از زمینه کاری خود برای طرح قالب استفاده کند.
  • دومین مسئله که باید به آن توجه داشت امکانات سایت است.نمایش اطلاعات شخصی، به اشتراک گذاشتن تصاویر و ویدئو ها،مطالب و پست ها و… همگی باید بر اساس هدفی که سایت درست شده است انتخاب و اضافه گردند.
  • مسئله سئو سایت نه تنها برای سایت های شخصی بلکه برای تمامی سایت ها نیاز است. اینکه سایت شما چقدر بازدید دارد و رتبه ی آن در موتور جستجوگر گوگل چند است مسئله بسیار مهمی است.

ویژگی یک سایت شخصی

باز هم ذکر می شود که گرافیک زیبا و جذاب برای یک سایت شخصی و متناسب با شخصیت صاحب سایت مهم ترین ویژگی سایت شخصی می باشد. که این امر نیاز به یک گرافیست و طراح ماهر و حرفه ای دارد.

در طراحی چنین سایتی باید سلیقه شخصی را با سئو سایت تطابق داد که باعث جذب بازدید کنندگان زیادی می شود.

در چنین سایت هایی باید ستون های اضافی را حذف کرده و به جای آن از ستون های مورد نیاز استفاده کنیم که این ستون ها و امکانات عبارتند از:

طرحی سایت شخصی

  • دسته بندی ساده و خوب مطالب
  • ستون اخبار
  • ستون مقالات
  • ستون نمونه کار ها و فعالیت ها
  • ستون راه های ارتباطی ، نظرات و تماس ها

با این مشخصات و ویژگی ها می توانیم یک سایت شخصی خوب داشته باشیم.

هدف از ساختن یک سایت شخصی

هدف از ایجاد چنین سایت هایی معرفی شخص مورد نظر و استعداد ها و کارهای انجام داده و قابل انجام اوست.

هدف دیگر از ایجاد چنین سایت هایی ارتباط از راه دور با مخاطبین در فضای مجازی است.

به طور مثال شخصی که فضای مناسبی برای عرضه کالا و خدمات خود ندارد می تواند در سایت شخصی خود آنها را به نمایش بگذارد و از این طریق درآمد زایی کند.

در نتیجه هدف اصلی چنین سایت هایی معرفی اشخاص و برقراری ارتباط با مخاطبان است.

دلایل عمده موفقیت سایت های شخصی

مهم ترین دلیل موفقیت این سایت ها نمایش آنها و داشتن یک آمار بازدید و کاربران بالا است. که باز هم مربوط به مسئله بهینه سازی و سئو سایت است به این معنی که باید اصول بهینه سازی و سئو سایت رعایت شود. که در نتیجه آن شاهد یک پیج رنک بالا و نمایش در صفحات اول خواهید بود.

طراحی منحصر به فرد سایت های شخصی

مهمترین ویژگی طراحی سایت شخصی شرکت طراحی سایت وب طراح منحصر به فرد بودن آن و عدم استفاده از نرم افزار های آماده و از پیش تعیین شده است.

یک قالب و گرافیک منحصر به فرد و امکانات گوناگون و متمایز از سایر سایت های شخصی تاثیر زیادی در جذب مخاطبین نسبت به دیگر سایت های شخصی دارد.

شرکت طراحی سایت وب طراح با داشتن سئو کاران مجرب، برنامه نویسان و گرافیستان حرفه ای، تجربه بالا در طراحی سایت های گوناگون یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت می باشد.

 

هزینه طراحی سایت شخصی

هزینه طراحی سایت های شخصی بسته نوع سایت، گرافیک سایت و مطالب سایت و … می باشد.

تلفن: ۷۷۶۳۹۴۰۰-۰۲۱

فکس: ۷۷۶۸۱۳۷۸-۰۲۱

ایمیل : info@webtarah.com

نشانی: تهران – پیچ شمیران – پاساژ ۷۰۴ – طبقه دوم – پرتو نیک

 

 

طرحی سایت شخصی

مشاوره آنلاین