مزاياي تبليغات اینترنتی نسبت به تبليغات سنتي ۱٫ سرعت ، تبليغات آنلاين سريع بدس…

طراحی وب سایت شرکت آبنوس پالایش واقع در استان تهران توسط متخصصین و طراحان نیر گس…
دی ۹, ۱۳۹۴
merry christmas #merrychristmas #christmas #happynewyear #newyear #2016 #azarin…
دی ۱۱, ۱۳۹۴

[ad_1]

مزاياي تبليغات اینترنتی نسبت به تبليغات سنتي
۱٫ سرعت ، تبليغات آنلاين سريع بدست هدف مورد نظر مي رسد .
۲٫ اطمينان ، تبليغات آنلاین کاملاً تحت کنترل بوده و می‌توان از سيدن تبليغ بدست هدف مطمئن بود ولی در روش سنتي ارسال تبلیغات همواره با شک و تردید همراه خواهد بود .
۳٫ كارائي بالاتر ، تبلیغات و بازاریابی الکترونیکی به دلیل جذابیت و تازگی نسبت به نوع سنتی آن مانند پست مستقیم و یا تبلیغات عمومی در روزنامه و یا مجله بیشتر سبب جذب بیشتر مشتری می ‌شود .
۴٫ ارتباط دو طرفه ، در تبليغات آنلاین یک تعامل دو طرفه میان تولید کننده و مشتری وجو دارد .
۵٫ ارزانتر بودن ، این نوع تبليغات با کمک تکنولوژی نیازی به استفاده از مواد فيزيكي مانند كاغذ و جوهر و سيستمهاي حمل و نقل مانند پست ندارد بنابراین ارزانتر و به صرفه تر از تبلیغات سنتی است .

۶٫ گروه مخاطبان ، گروه مخاطبان در این نوع تبلیغ همواره از طبقه متوسط و مرفه جامعه از جمله قشر تحصيل كرده و گروه مديران و راهبران با قدرت خريد بالاتر مي باشند .

از دیگر مزایای بازاریابی با ایمیل می‌توان به این موارد اشاره کرد : طراحي ايميل با طرحی زیبا متناسب با محصول و سلیقه شما با زمينه رنگي گرافيك مناسب و قيمت فوق العاده پايين نسبت به ديگر روشهاي تبليغات اين امكان را به شما می‌دهد تا تعداد افرادي را كه ايميل دريافتي را باز كرده اند و خوانده اند را مشاهده نماييد و در صورت داشتن سايت اينترنتي و معرفي آن در ايميل آمار تعداد كساني كه از طريق ايميل به سايت اينترنتي شما مراجعه كرده اند را داشته باشيد.

[ad_2]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین