۱۰ دلیلی که سایت شما با شکست مواجه میشود !

۵ کاری که در سئو باید از آن اجتناب کنید!
تیر ۴, ۱۳۹۴
اهمیت تبلیغات در اینترنت
تیر ۴, ۱۳۹۴

همیشه در سایت ها بحث سره موفیت و رشد سایت ها است و سایت ها طراحی سایت خود را بر اساس سایت های موفقیت انجام می دهند ولی شنیده اید که پیشگیری بهتر از درمان است . پس باید علت های شکست را جویا بشویم تا از قبل از آنها جلو گیری کنیم

آرت ویو تصمیم دارد چند دلیل شکست را برای شما مطرح کند.

۱- بد شکل طراحی کردن

طراحی بد تاثیر زیادی در شکست دارد زیرا مانند آن می ماند که شما یک رستوران خیلی خوب با غذا های باکیفیت ولی در محله ای باشید که مردمانش توانایی استفاده از رستوران شما را نداشته باشند . نتیجه می گیریم که هر  چند مطالب شما ناب و تازه باشد ولی اگه طراحی زیبایی نداشته باشد مورد پسند خواننده قرار نمی گیرد. برای طراحی وب این یک ملاک عالی برای افزایش کاربران سایت خود است.

۲- استفاده بیش از حد از تبلیغات

سعی کنید تبلیغات خود را در جای مناسبی از سایت خود قرار بدهید تا بنیندگان از سایت شما ناراضی نباشند،برای تبلیغات خود برنامه ای منظم داشته باشید و تبلیغاتتان را موقعی شروع کنید که رتبه شما در بین سایت های مرتبط با موضوع شما بالاتر آمده باشد.

۳- خوراک دور از دسترس  !

تازگی ها افراد برای خواندن مطالبی که دوست دارند از دکمه فید استفاده می کنند تا به مطالبی که دوست دارند دسترسی داشته باشند پس دکمه ی فید یا خوراک خود را بزرگتر کنید تا کاربران بتوانند از آن استفاده کنند.

۴-شاید از تیتر های نامناسب استفاده می کنید  !

هر گاه مطالب خود را نوشتید و مطمئن شدید که متنی متناسب با موضوع وب سایت خود نوشتید حال متن خود را دوباره بخوانید و جذاب ترین تیتر را برای مقالهخود انتخاب کنید . فراموش نکنید تیر باید خواننده را تحت تاثیر بگذارد .

۵- سایت شما صفحه ی درباره ی ما ندارد!

خوانندگان مطالب شما اگر مطلبی که گذاشته اید خوششان آمد بی شک به سراغ آن می روند که چه کسی این مقاله را نوشته و اگر شما صفحه ی دربارهی ما را نداشته باشید بدانید مه خواننده  نا راضی از سایت شما   می رود.

۶- آیا به مطالب خود لینک می دهید؟

اگر فکر می کنید مطالبی دارید که قبلا نوشته ومی تواند در تفهیم مقاله جدید شما بهشما کند آنها را لینک به صفحه های مورد نظردهید تا طرف مقابل به راحتی به مطلب شما دسترسی داشت باشد.

۷- حتما فراموش کرده اید عکس بگذارید.

هیچ وقت فراموش نکین که یکی از برترین ملاک های یک سایت موفق استفاده از در تفهیم مفاهیم و مقاله های خو است این امر در طراحی سایت بسیار مهم هست فراموش نکنید عکس با چشم خواننده ها بازی می کند و انها را راضی می کند.

۸- آیا نحوه نوشتنتان خوب است؟

متن های خود را مرتب و منظم و طبق روال انجام دهید و سعی کنید  یک چار چوب خاصی داشته باشد و قواعد نگارشی هم فراموش نکنید

۹- تنوع موضوعی زیادی دارید.

تمام تلاشتان را بکنید که موضوع و هدفی خاصی را پیروی کنید زیرا سایت شما یک سایت اجتماعی یا مثل یاهو نیست کهدربارهی همه ی مطالب عنوانی داشته باشد.

۱۰- به نظر کاربران ساتتان اهمیت نمی دهید.

اگر شما نظر بازدید کنندگن برایتان مهم نیست شکی نداشته باشید که یکی از مهم ترین عوامل افزایش بازدید کنندگان است سعی کنید رو برنامه به نظر کاربرانتان سر بزنید و جواب آنها را بدهبد تا انها از سایت شما راضی باشند

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین