روش های برای بالا بردن رتبه سایت در الکسا

انواع طراحی سایت بر اساس رابط کاربری وب – گرافیک
شهریور ۱۵, ۱۳۹۳
در جهان امروز طراحی سایت امریست لازم و ضروری
شهریور ۱۵, ۱۳۹۳

Alexa يکي از بزرگترين و معتبرترين وب سايتهايي است که به شما در اين زمينه کمک مي نماید . در ادامه قصد داريم نکات مفيدي در رابطه با افزايش رتبه سايت در الکسا بيان کنيم که به کار بستن آنها رتبه الکسا سايت را اصلاح مي بخشد.آمار ترافیک وب سایت یکی از نیازهای ضروری صاحبان وب سایت است که به آنها کمک می نماید درک درستی از پتانسیل سایت خود داشته باشند. Alexa یکی از بزرگترین و معتبهترین وب سایتهایی است که به شما در این زمینه کمک می نماید . در ادامه قصد داریم نکات مفید ی در رابطه با افزایش رتبه سایت در الکسا بیان کنیم که به کار بستن آنها رتبه الکسا سایت را اصلاح می بخشد.

رتبه الکسا چیست؟
رتبه الکسا (Alexa Rank)، سیستم رتبه بندی سایتها است و بر طبق تعداد بازدید کنندگان وب سایت که نوار وسائل الکسا را نصب کرده اند، سایتها را رتبه بندی می نماید.

نکاتی برای افزایش رتبه سایت در الکسا
در این بخش از مقاله روش هایی برای افزایش رتبه سایت در Alexa ارائه شده است که با رعایت آنها می توانید رتبه الکسا وب سایت خود را افزایش دهید.
۱٫ نوار وسائل الکسا را نصب بکنید و سایت یا وبلاگ خود را به عنوان صفحه خانگی مرورگر خود قرار دهید.
۲٫ اسکریپت ویجت را در وب سایت خود نصب بکنید . برای این منظور باید کدی را از وب سایت آلکسا دریافت بکنید و در مستر وب سایت خود قرار دهید که میزان پیشرفت وب سایت شما را در الکسا نشان دهد.
۳٫ وسائل رتبه الکسا را در وب سایت خود قرار دهید. این باعث دریافت تعداد قابل توجه ی کلیک هر روز می شود و هر کلیک به منزله یک بازدید کننده به شمار می رود (حتی اگر کاربر از نوار وسائل الکسا مصرف نکرده باشد).
۴٫ دیگران را به مصرف از نوار وسائل الکسا تشویق بکنید زیرا از این طریق تعداد بازدیدکنندگان سایت افزایش می یابد و روی رتبه الکسا تأثیر مثبت می گذارد.
۵٫ از دوست ها بخواهید که برای پروفایل وب سایت شما در الکسا، نظر و امتیاز بدهند. این به طور مستقیم بر روی رتبه تأثیر گذار نیست اما به هر حال ممکن است کمک نماید .
۶٫ مقالات و مطالب جدیدی که مخاطبان بسیاری دارند منتشر بکنید زیرا این کار نه فقط ترافیک سایت شما را اصلاح می بخشد بلکه سبب افزایش رتبه الکسا می شود.
۷٫ در سایت های پر بازدید عضو شوید زیرا تعداد بازدید کننده را افزایش می دهد و به طور حتم این بر روی افزایش رتبه الکسا تأثیر مثبتی می گذارد.
۸٫ اطلاعات سایت خود را ظهور بکنید چون الکسا نیز شبیه گوگل به وب سایت هایی که به طور منظم به روز می شوند رتبه زیادتری می دهد.
۹٫ از تبلیغات کلیکی مصرف بکنید . در موتورهای جستجو مثل گوگل تبلیغات بدهید یا به دنبال عبارات ی باشید که بیشتر جستجو می شوند تا بازدیدکنندگان زیادتری جذب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین