نکات انکار ناپذیر در طراحی سایت

صفحه اول گوگل
استفاده از نکات بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو) در طراحی سایت
شهریور ۱۹, ۱۳۹۳
اهمیت استفاده از گرافیک مناسب در طراحی سایت – شماره ۱
شهریور ۱۹, ۱۳۹۳

زمان طراحی سایت، باید از قدرت اندیشه و تخیل خود به بهتر ی مصرف بکنید . طراحی سایتی که بین اجزای مختلف آن، از عبارت برای و گرافیک و … تعادل بر قرار شده باشد، برای کاربران جالب خواهد بود و توجه آن ها را جلب می نماید و آن ها را در سایت نگه می دارد.

نکات انکار ناپذیر در طراحی سایت
در طراحی سایت خود، نکات آسان اما ضروری زیر را رعایت بکنید تا نتیجه بهتر ی را دریافت بکنید :

    طراحی سایت خود را در قالب ۸۰۰ * ۶۰۰ پیکسل طراحی بکنید تا محتوای سایت شما برای تمام واضح و آشکار باشد. اگر چه امروزه نمایشگر های بزرگتر رونق گرفته، اما تعداد بسیار بسیاری از افراد دستگاهای کوچک، مثل لپ تاپ، تبلت و تلفن ها هوشمند مصرف می کنند.
    از فونت های مناسب و با اندازه مناسب مصرف بکنید . اکثرا ً اندازه فونت ها نباید از ۱۰ کوچکتر باشد، اما بیشتر به نوع فونت مورد مصرف شما بستگی دارد. همین طور از فونت های استاندارد رایانه و کد های HTML نویسی مصرف بکنید .
    آسان بودن طراحی سایت را حفظ بکنید و هرگز با طراحی پیچیده رابط کاربری، ذهن کاربران خود را بیش از میزان در گیر و مشغول نکنید.
    طراحی سایت با ارزش است، اما تنها به جلوه های ظاهری و زیبا یی خلاصه نمی شود. بلکه باید عملکرد مطلوبی نیز داشته باشد.

نکات گرافیکی طراحی سایت
امروزه تعداد بسیار بسیاری از کاربران با مصرف از موبایل ها و دستگاه های هوشمندی که قابلیت مرور اینترنت را دارند، سایت ها را بازدید می کنند.

پس:

طراحی سایت خود را طوری انجام دهید که از طریق دستگاه های موبایل قابل رویت و مصرف باشد.

در طراحی سایت، در نظر گرفتن نکات گرافیکی و بصری سایت بسیار حائز ارزش است.

یکی از پارت های مهمی که در فرآیند طراحی سایت باید به درستی درنظر گرفته شود، شکلی مناسب، ساده و قابل فهم داشته باشد، نوار مسیر یابی سایت است که کاربران را از صفحه ای به صفحات دیگر منتقل می نماید . نکات زیر به شما کمک می نماید تا نوار مسیریابی سایت را به درستی طراحی بکنید :

    در زمان طراحی سایت، عناصری که می توان بر روی آن ها کلیک کرد را از عناصری که این قابلیت را ندارند، متمایز بکنید . از گرافیک یکسان برای این عناصر مصرف نکنید.
    همواره نوار مسیریابی سایت را در یک نفطه ثابت قرار دهید و جایش را در صفحات دیگر عوض نکنید.


و در انتها باید گفت که فقط کلید موفقیت در طراحی سایت، آسانی است. زیبا یی در عین آسانی فقط کلید و الگویی است که می تواند شما را در این مسیر با موفقیت به نقطه انتها برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره آنلاین