در حال حاضر با در نظر گرفتن گسترش سریع فضاهای مجازی و ارتباطات اینترنتی ، سیستم های آموزشی از جمله مدرسه ها نیز به فکر راه اندازی و طراحی سایت ها افتاده اند  تا به کمک سایت ها  بتوانند به آسودگی  با دانش آموزان اولیای آن ها و نیز مسیولین  مدارس ارتباط برقرار کنند. یکی از اهداف اساسی طراحی سایت  برای مدارس ایجاد ارتباطی  میان مسیولین مدرسه و اولیای دانش آموزان است.  امروزه مدارس پیشرفته تمام تلاش خود را بر پایه ایجاد ارتباطی مناسب با اولیا پایه گذاری کرده اند.

حال مسئولین مدارسی که قصد دارند به راحتی هرچه تمام تر با دانش آموزان خود به بهترین شکل در ارتباط باشند و سرویس  هایی همانند ارائه دادم انواع جزوه و کتب مختلف، نمایش کارنامه ها اخبار مدرسه ، نظرخواهی های مختلف، ثبت نام دانش آموزان و پرداخت کردن شهریه  بصورت آنلاین، ارسال انواع پیام های عمومی و خصوصی به دانش آموزان به  بهترین شکل ارایه دهند که در اینجا ازین نوع سایت ها استفاده میکنند.

بهینه سازی و طراحی سایت مخصوص مدارس و آموزشگاه های مختلف تخصص های شرکت وب طراح در موتور جستوجوی گوگل است که به صورت کاملا استاندارد  و تماما توسط حرفه ای ها انجام میپذیرد.و علاوه بر طراحی سایت انواع مشاوره درضمینه بهینه سازی سایت نیز از جمله خدمات شرکت ماست.

طراحی کردن  با توجه به استاندارد های موتور قدرتمند گوگل و بدست آوری رنک بالا در گوگل که باعث معروف شدن مدرسه و جذب دانش آموزان بیشتر از لزومات طراحی سایت است.

شرکت وب طراح  ببه همراه برنامه نویسان مجرب و گرافیستان کاملا حرفه ای در خدمت شما خواهد بود.

ویژگی های سایت های مدارس

از ویژگی های یک سایت خوب برای مدارس برقراری ارتباط خوب با دانش آموزان و اولیا و هم چنین جلب توجه دانش آموزان دیگر برای ورورد به مدرسه شما میباشد.

تعداد زیادی  از مدارس معروف  کشور از طریق طراحی سایت برای مدرسه، توانسته اند تعداد دانش آموزان خود را افزایش داده و همچنین شهرتی در حوزه آموزش کسب  نمایند.

از جمله ویژگی های دیگر سایت مدارس:

  • نشر اخبار مربوط به مدرسه
  • نمایش نمرات و کارنامه ها و حق اعتراض به نمره به صورت آنلاین
  • ایجاد انجمن های گفت و گو برای دانش آموزان اولیا و مدرسان
  • ثبت نام آنلاین
  • معرفی امدرسه
  • معرفی مدرسان و کارکنان مدرسهطراحی سایت
  • و…

 

دلایل موفقیت آمیز بودن مدارس سایت دار

دلیل اصلی حضور در موتور های جستجو وجذب دانش آموزان بیشتر و تبلیغ برای مدرسه هست.

البته تحقق دو مورد بالا نیازمند دو مورد زیر است:

  1. رعایت کردن اصول حرفه ای در طراحی سایت
  2. رعایتکردن اصول بهینه سازی سایت

شرکت طراحی سایت وب طراح با دارا بودن هدف   توسعه و پیشرفت  شروع به  طراحی سایت شما می نماید و و با توجه به تجربه ده ساله رضایت مندی مشتریان مهم ترین هدف این شرکت میباشد.

نتایجی که  به وسیله  شرکت وب طراح می توانید در بخش بهینه سازی کردن  سایت مشاهده میکنید, اتفاقی نمی باشد و نتیجه ی تلاش و تجربه فراوان و دانش به روز و با کمک و همراهی برنامه نویسان مجرب سایت میباشد.

امکانات معقول وبسایت های مدارس

از ویژگی های بارز طراحی سایت توسط شرکت وب طراح، استفاده نکردن از نرم افزار های آماده و یا کپی برداری از سایت های دیگر است زیرا که سایت ها کاملا اختصاصی و با توجه به نیاز مدارس طراحی میشود

هزینه ی طراحی سایت مدرسه

هزینه طراحی سایت مدارس بستگی به میزان کار و هم چنین زمان لازم برای طراحی و راه اندازی سایت شما دارد که کاملا دقیق و متناسب اندازه گیری میشود.

برای اطلاع از هزینه و قیمت طراحی با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار نمایید :

خط اختصاصی تهران : ۷۷۶۳۹۴۰۰

آدرس ایمیل :info@WebTarah

آدرس دفتر تهران :خیابان انقلاب بین شریعتی و بهار جنوبی ساختمان آریا طبقه دوم غربی واحد ۳

مشاوره آنلاین